Paint Horse Club ČR, z. s.

Koně plemene American Paint Horse jsou po všech stránkách výjimeční: svou povahou, atletickými schopnostmi, pracovitostí a především zbarvením, které dělá z každého kusu neopakovatelný originál. Snažíme se toto plemeno v ČR propagovat a podporovat jeho chov a k tomu slouží i naše stránky. Rady a informace tady najdou jak ti, kdo se o Painty teprve začínají zajímat, tak i zkušenější chovatelé a jezdci. A samozřejmě jakékoli případné dotazy rádi zodpovíme.

Prodej/Koupě

Inzerát Vám zdarma uveřejníme na období 3 měsíců, poté bude automaticky vymazán.
Pokud zde chcete zveřejnit svůj inzerát na prodej, nebo koupi koně, zašlete nám text, případně fotku, jméno koně, původ, věk, barvu/zbarvení, nějaké bližsí informace a kontakt na vás.

Prodej

Sparkling Flying Cat.
Nabízíme k prodeji hřebečka Sparkling Flying Cat (*16. 5. 2018) s vynikajícím cuttingovým původem a s atraktivním vzhledem.
Otec Smooth Cool Cat (,,Ugly'') - NCHA LTE: $3,804.3 5,5 AQHA points
Matka Julia Flying Rose po Julias Flying Delta.
Více informací nejen o matce a její celý původ naleznete na stránkách www. rancustribrnereky.cz
Hřebeček je naučen základním návykům - vodění na ohlávce, zvedání nohou. Je to perfektně stavěný kůň, později vhodný do sportu, ale zároveň to bude i skvělý parťák na vyjížďky do přírody. Už teď je velmi kontaktní a učenlivý, rád se nechává hřebelcovat, drbat a hladit. Sám vyhledává kontakt s člověkem. Odchován pastevně 24/7.
K odběru koncem listopadu po odstavu. USA papíry v řízení.
Nezávazná návštěva vítána.
Ranč U Stříbrné řeky, tel.- 608 063 324

Prodej

Jméno: New Beatle, APHA 2015, Stallion
Otec: Cat Prints
Matka: Girls Play N Color
Kontakt: FARMA203
INFO: Gábina 777336634

©  PHC ČR

Webové stránky vytvořila a spravuje firma SOPHICS spol. s r.o., Zlín - © 2009 - 2016