Paint Horse Club ČR, z. s.

Koně plemene American Paint Horse jsou po všech stránkách výjimeční: svou povahou, atletickými schopnostmi, pracovitostí a především zbarvením, které dělá z každého kusu neopakovatelný originál. Snažíme se toto plemeno v ČR propagovat a podporovat jeho chov a k tomu slouží i naše stránky. Rady a informace tady najdou jak ti, kdo se o Painty teprve začínají zajímat, tak i zkušenější chovatelé a jezdci. A samozřejmě jakékoli případné dotazy rádi zodpovíme.

Prodej/Koupě

Inzerát Vám zdarma uveřejníme na období 3 měsíců, poté bude automaticky vymazán.
Pokud zde chcete zveřejnit svůj inzerát na prodej, nebo koupi koně, zašlete nám text, případně fotku, jméno koně, původ, věk, barvu/zbarvení, nějaké bližsí informace a kontakt na vás.

Prodej


Ze zdravotních důvodů prodám 4 letou kobylku APH. Je bez zlozvyků, kovář, veterinář bez problémů, očkovaná, odčervená, ve stádě nekonfliktní, jiná zvířata neřeší. Jezděná v terénu ve westernu, občas na jízdárně i v anglii. Ven chodí s koňmi i sama, je v klidu, nic neřeší, lesní zvěř, potoky, kopce úplně v pohodě. Je zvyklá na box i na volný výběh. Jako maličká měla úraz oka a byla operovaná v Brně na klinice. Na oku je malá jizva, ale je to jen kosmetická vada,oko je funkční. Kobylka je čipovaná, USA papíry má, 5ti panel N/N. Má i genetické vyšetření, je zdravá a bude dávat barevná hříbata. Cena 135 000,-Kč. Ke kobyle mohu přidat za 25 000,- nové sedlo šité na míru, uzdečku, deku a pod. ale není podmínkou.

Prodej


Blue Grass On Fire
Prodám klisničku APH – Blue Grass On Fire

Text: Matka: Hombres Firefly D BAR (APH), import Velká Británie (HESQ Hombre Alambre, Sonnys Amigo Bar, Blue Max),
otec: Lena Magic Bluegrass (QH), 5panel neg. (Black Magic 497, Poco Bueno, Smart Little Lena) Poslední foto otec.
Narozená 1.4.2018, barva Brown solid
Mírná a velmi kontaktní povaha po matce, atletická a mohutná po otci, krásná korektní stavba těla. Není lekavá, zvyklá na děti, psy, auta.
Veškerá manipulace bez problémů – ohlávka, vodítko, čištění, pravidelná korektura kopyt, očkování, odčervení, nastupování do vozíku, základy práce na ruce.
V současné době v režimu venkovní box na noc, celodenní výběh ve smíšeném stádě.
Registrace APHA hotová, čipovaná, české doklady v řízení.
Osobní návštěva vítána, ustájena v okrese Brno-venkov.
kontakt: Veronika
Telefon: 778405518
E-mail: v.e.v.a@hotmail.com

Prodej

Smiling Cat.
Nabízíme k prodeji klisnu Smiling Cat (*31. 3. 2018). Má vynikající cuttingový původ - otcem je úspěšný hřebec Cat Prints:
Účastník a zároveň finalista amerických Cuttingových Futurity. Jeho otcem je momentálně nejslavnější cuttingový hřebec světa High Brow Cat. V roce 2008 získal dvojnásobný titul evropského cuttingového šampiona Paint Horse ve třídách Amateur i Open!
Matkou je Sheza Pepto Spoonful po otci He's A Peptospoonful:
Has won $487.84 in NCHA dollars.
He's A Peptospoonful has earnings of $72,851 and offspring that have won close to $3.5 million.
Klisnička je naučená základním návykům jako je zvedání nohou a vodění na ohlávce. Je velmi kontaktní, zvídavá, bezproblémová a učenlivá. Později velice vhodná do sportu, ale i jako koník na toulky přírodou. Je pastevně odchována, má silné, rovné nohy a ukázkovou stavbu těla.
Na poslední fotce matka.
USA papíry v řízení.
Více informací a fotek naleznete na stránkách www.rancustribrnereky.cz
Ranč U Stříbrné řeky, tel. 608063324

Prodej

Sparkling Flying Cat.
Nabízíme k prodeji hřebečka Sparkling Flying Cat (*16. 5. 2018) s vynikajícím cuttingovým původem a s atraktivním vzhledem.
Otec Smooth Cool Cat (,,Ugly'') - NCHA LTE: $3,804.3 5,5 AQHA points
Matka Julia Flying Rose po Julias Flying Delta.
Více informací nejen o matce a její celý původ naleznete na stránkách www. rancustribrnereky.cz
Hřebeček je naučen základním návykům - vodění na ohlávce, zvedání nohou. Je to perfektně stavěný kůň, později vhodný do sportu, ale zároveň to bude i skvělý parťák na vyjížďky do přírody. Už teď je velmi kontaktní a učenlivý, rád se nechává hřebelcovat, drbat a hladit. Sám vyhledává kontakt s člověkem. Odchován pastevně 24/7.
K odběru koncem listopadu po odstavu. USA papíry v řízení.
Nezávazná návštěva vítána.
Ranč U Stříbrné řeky, tel.- 608 063 324

Prodej

Jméno: New Beatle, APHA 2015, Stallion
Otec: Cat Prints
Matka: Girls Play N Color
Kontakt: FARMA203
INFO: Gábina 777336634

©  PHC ČR

Webové stránky vytvořila a spravuje firma SOPHICS spol. s r.o., Zlín - © 2009 - 2016